ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Albert Rusnák ml. v Birminghame do konca sezóny
zdroj:

Albert Rusnák ml. v Birminghame do konca sezóny

Devätnásťročný Košičan, ktorý je kmeňový hráč Manchestru City, prišiel koncom januára do Birminghamu pôvodne len na mesačné hosťovanie

Slovenský reprezentant v kategórii do 21 rokov Albert Rusnák ml. napokon strávi v anglickom druholigovom klube Birmingham City aj zvyšok tejto sezóny 2013/2014. Informovala o tom oficiálna stránka klubu z druhého najväčšieho mesta Anglicka.

Devätnásťročný Košičan, ktorý je kmeňový hráč Manchestru City, prišiel koncom januára do Birminghamu pôvodne len na mesačné hosťovanie. Spolu s Rusnákom, ktorý doteraz v novom pôsobisku nastúpil v štyroch súťažných stretnutiach, pobudne v Birminghame do konca aktuálneho ročníka ďalší hráč Manchestru City Emyr Huws. Talentovaný ofenzívny stredopoliar bol už na začiatku sezóny na hosťovaní v treťoligovom Oldhame.

"Je to skvelá správa, pretože obaja majú na mužstvo veľký vplyv na ihrisku, ale aj mimo neho. Albert aj Emyr sú navyše v kabíne veľmi populárni. Rusnák je veľmi bystrý hráč. Máme ho radi, je to skvelá osobnosť a myslím si, že po zvyšok sezóny pre nás urobí ešte veľa pozitívneho," vyhlásil tréner Lee Clark.

Birmingham City je aktuálne v tabuľke The Championship na osemnástom mieste so ziskom 33 bodov.

Najnovšie z klubu: Birmingham

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk