ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Žiline chcú Pavla Jurča, na skúške Talian Migliorini
zdroj:

V Žiline chcú Pavla Jurča, na skúške Talian Migliorini

Adrián Guľa: "Jurčo je preverený hráč, ktorého poznáme. Pracujeme na jeho prestupe. Verím, že by nám pomohol ako hrotový útočník alebo ako hráč v krídelnom priestore"

V drese corgoňligového klubu MŠK Žilina sa v stredajšom víťaznom prípravnom stretnutí proti lídrovi II. ligy ŽP Šport Podbrezová (výsledok 4:2) objavili dvaja noví hráči: Pavol Jurčo a Talian Marco Migliorini.

Prvý menovaný rodák z Levoče je kmeňový hráč MFK Zemplin Michalovce, na jeseň hosťoval v Banskej Bystrici a za Duklu nastrieľal osem gólov. Proti "železiarom" odohral prvý polčas.

"Jurčo je preverený hráč, ktorého poznáme. Pracujeme na jeho prestupe. Verím, že by nám pomohol ako hrotový útočník alebo ako hráč v krídelnom priestore. Pavol je aj gólový, má za sebou dostatok zápasov a skúseností, ktoré by sme mohli využiť v prospech kabíny," citovala oficiálna internetová stránka žilinského klubu slová trénera MŠK Adriána Guľu na margo onedlho 28-ročného zakončovateľa (nar. 12. februára 1986), ktorého meno sa v uplynulých dňoch spájalo aj s jarným účinkovaním v MFK Ružomberok.

Marco Migliorini v strede žilinskej defenzívy odohral proti Podbrezovej celé stretnutie. Dvadsaťdvaročný rodák z metečka Peschiera del Garda (nar. 3. januára 1992) pôsobil v Chieve Verona, českom Brne, Chieti a naposledy v FC Turín. "Pokiaľ ide o tohto talianskeho stopéra, v súčasnosti je v našom klube na skúške," ozrejmil krátko kouč žilinského mužstva Adrián Guľa prítomnosť vysokého zadáka z Apeninského polostrova.

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk