ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ďuriška sa polročnom hosťovaní na Malte vrátil do Trenčína
zdroj:

Ďuriška sa polročnom hosťovaní na Malte vrátil do Trenčína

"Mal som na výber a dlho som rozmýšľal. Konzultoval som to s rodinou a aj s mojím materským klubom. Napokon som si zvolil Trenčín," povedal 21-ročný stredopoliar

Slovenský stredopoliar Lukáš Ďuriška sa po polročnom hosťovaní na Malte vrátil do tímu najvyššej slovenskej súťaže AS Trenčín. Vedenie klubu FC Mosta síce malo záujem o predĺženie pobytu 21-ročného záložníka, trenčiansky rodák sa rozhodol pre návrat domov.

"Mal som na výber a dlho som rozmýšľal. Konzultoval som to s rodinou a aj s mojím materským klubom. Napokon som si zvolil Trenčín. Dostal som šancu hrávať, mal som zodpovednosť na svojich pleciach, ale chcem ísť vyššie. Budem bojovať o miesto v kádri AS," povedal Ďuriška pre oficiálnu stránku Trenčanov.

Bývalý hráč holandského Apeldoornu (v tom čase druholigového) odohral za aktuálne piate mužstvo najvyššej maltskej súťaže trinásť zápasov a strelil jeden gól. Ďuriška odišiel do ostrovnej krajiny v Stredozemnom mori po tom, ako Trenčín ukončil svoje pôsobenie v Európskej lige 2013/2014. "Zdalo sa mi, akoby som prestúpil len pred týždňom. V kabíne síce bolo niekoľko nových tvárí, ale vôbec mi nepríde, že som bol preč dlhší čas," dodal Lukáš Ďuriška.

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk