ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Šokujúce prekvapenie: Weiss junior prestúpil do Kataru
zdroj:

Šokujúce prekvapenie: Weiss junior prestúpil do Kataru

Slovenský reprezentant Vladimír Weiss ml. prestúpil z Olympiakosu Pireus do katarského klubu Lekhwiya SC. Informuje o tom konto ázijského klubu na sociálnej sieti Twitter

Tam, kde si zväčša niekdajšie hviezdy podávajú kľučky krátko pred dôchodkom, prichádza slovenský reprezentant Vladimír Weiss mladší už vo veku 24 rokov. Krídelník s dobrou kľučkou nečakane uprostred sezóny opustil Olympiakos Pireus a po Anglicku, Škótsku, Španielsku, Taliansku a Grécku si vyskúša najvyššiu súťaž v exotickom Katare.

Klub Lekhwiya SC so sídlom v Dauhe je po Manchestri City, Boltone, Glasgowe Rangers, Espanyole Barcelona, Pescare a spomenutom Olympiakose ďalšou futbalovou zastávkou bratislavského rodáka.

"Som veľmi šťastný, že sa môžem stať súčasťou klubu Lekhwiya. V pondelok si na mojom oficiálnom webe prečitajte rozhovor," napísal Weiss ml. na Twitteri.

Na fotografii z oficiálneho klubového účtu zapózoval s dresom s číslom 79. Majiteľom Lekhwiye je šejk Abdullah al Thani, trénerom známy 59-ročný Belgičan Eric Gerets.

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk