ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Slovan má ponuku pre Čikoša zo Škótska, Vittek zatiaľ zostáva
zdroj:

Slovan má ponuku pre Čikoša zo Škótska, Vittek zatiaľ zostáva

"V Tatrách to zúžime na 31 až 32 hráčov. Okrem ponuky na hosťovania pre Čikoša v Škótsku sme hovorili aj o možnom príchode Clébera," informoval Petr Kašpar

Vedenie slovenského majstra Slovana Bratislava obdržalo ponuku na hosťovanie obrancu Erika Čikoša do Škótska. Ide konkrétne o klub Ross County, kde pôsobí ďalší bývalý hráč Slovana Filip Kiss. Informovala o tom televízia TA3 v rozhovore s generálnym riaditeľom belasých Petrom Kašparom.

Ten prezradil, že súčasný káder ešte obsahuje mená 36 futbalistov, ale čoskoro sa zúži o niekoľko hráčov. Stane sa tak na sústredení vo Vysokých Tatrách, ktoré slovanisti práve začínajú, ale aj neskôr vo februári na ďalšom sústredení v Turecku.

"V Tatrách to zúžime na 31 až 32 hráčov. Okrem ponuky na hosťovania pre Čikoša v Škótsku sme hovorili aj o možnom príchode Clébera. V tomto smere prebiehajú rokovania s Nitrou a uvidíme, či ten prestup budeme realizovať," informoval Petr Kašpar.

Tiež potvrdil informáciu, že v Slovane zatiaľ zostáva útočník Robert Vittek. "Myslím si, že nič aktuálne sa s Vittekom nedeje a jar odohrá v našich farbách," povedal Kašpar.

Sám hráč zareagoval na otázku TA3 o jeho ďalšom pôsobení v bratislavskom klube takto: "Mám so Slovanom zmluvu do konca augusta. Pokiaľ budem tu, odovzdám všetko."

Najnovšie z klubu: Ross County

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk