ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Zeleno-fialová ponuka futbalu: Viedeň sa teší na slávne derby
zdroj: CK FutbalTour.sk

Zeleno-fialová ponuka futbalu: Viedeň sa teší na slávne derby

Viedenské derby by mal aspoň raz navštíviť každý fanúšik. Vypredaný Štadión Gerharda Hanappiho a elektrizujúca atmosféra, ktorá tu vždy vládne, sú zárukou výborného zážitku

Tradičný súboj dvoch najúspešnejších tímov v histórii rakúskeho futbalu otvorí jarnú časť sezóny u našich susedov. Viedenské derby by mal aspoň raz navštíviť každý fanúšik. Vypredaný Štadión Gerharda Hanappiho a elektrizujúca atmosféra, ktorá tu vždy vládne, sú zárukou výborného zážitku. CK FutbalTour.sk teraz exkluzívne ponúka autobusový zájazd na tento prestížny súboj.

[youtube]6n2h-XrI76s[/youtube]

Dva najpopulárnejšie kluby v krajine sú aktuálne v tieni milionárskeho tímu zo Salzburgu, ale boj o pozíciu vicemajstra a pohárovú Európu bude ešte mimoriadne dramatický. Rapid má na konte 31 bodov, Austria iba o jeden menej a tak sa môžeme tešiť na skvelé predstavenie, "okorenené" výbornými fanúšikmi oboch táborov. V celkovej bilancii (viac ako 300 zápasov) je na tom o niečo lepšie domáci tím. Ten má na konte aj viac titulov: Rapid 32, Austria 24.

OBJEDNAŤ ZÁJAZD

Zároveň sa tešíme aj na súboj dvoch slovenských legionárov. V bránke Rapidu sa na pozíciu jednotky vypracoval Ján Novota, hostia majú na súpiske stredopoliara Tomáša Šimkoviča, ktorý počas jesennej časti odohral desať zápasov a strelil jeden gól. Najnovšie zaujal vyhlásením, že by rád zabojoval o miesto v slovenskej reprezentácii.

Kompletný zájazd v cene 79 eur obsahuje:

  • dopravu autobusom (Bratislava - Viedeň)
  • vstupenku
  • služby slovenského sprievodcu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Rámcový program zájazdu:
- v nedeľu 9. februára popoludní odchod autobusom z Bratislavy
- príchod na štadión, návšteva fanshopu
- predzápasové pivko a tradičná klobáska či praclík
- vychutnanie si futbalového zážitku a skvelej atmosféry
- po zápase návrat do Bratislavy

[youtube]KBXhUfiImx0[/YouTube]

Najnovšie z klubu: Rapid Wien

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk