ProFutbal.sk ProFutbal.sk

O Demjanovej budúcnosti sa ešte nerozhodlo
zdroj:

O Demjanovej budúcnosti sa ešte nerozhodlo

"Oslovili sme zástupcov Beverenu, tak ako sme plánovali, aby sme zistili, aké sú šance na Demjanov návrat do nášho klubu," povedal Wojciech Borecki

V prvoligovom poľskom klube Podbeskidzie Bielsko-Biala stále čakajú na rozuzlenie situácie ohľadom možného návratu slovenského kanoniera Róberta Demjana. Tridsaťjedenročný útočník si v súčasnosti oblieka dres belgického prvoligistu Waasland-Beveren.

"Oslovili sme zástupcov Beverenu, tak ako sme plánovali, aby sme zistili, aké sú šance na Demjanov návrat do nášho klubu. Dostali sme odpoveď, že viac bude známe po tom, ako sa Demjan porozpráva s novým trénerom mužstva. Podľa toho sa rozhodne, čo bude ďalej. Čakáme na výsledky týchto diskusií," povedal prezident Podbeskidzia Bielsko-Biala Wojciech Borecki pre sportowefakty.pl.

Beveren prišiel v novembri o kouča Glena de Boecka, ktorého nahradil Bob Peeters. Rodák z Levoče Demjan si pohovorí s novým kormidelníkom.

Demjan prestúpil do Beverenu po skončení minulej sezóny ako najlepší strelec najvyššej poľskej súťaže v drese Podbeskidzia. Bývalý hráč Žižkova, Púchova a Trebišova zasiahol v Belgicku do pätnástich ligových stretnutí, skórovať sa mu podarilo len raz. Jeho presný zásah do siete Liérse najprv označili štatistici ako vlastný, ale na oficiálnej stránke najvyššej belgickej súťaže figuruje ako jeho autor práve Demjan.

Podbeskidziu Bielsko-Biala patrí po 21 kolách Ekstraklasy predposledné pätnáste miesto, na konte má sedemnásť bodov tak isto ako štrnáste Zaglebie Lubin.

Najnovšie z klubu: Waasland

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk