ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Adámik je už voľným hráčom, väčšie šance dáva cudzine
zdroj:

Adámik je už voľným hráčom, väčšie šance dáva cudzine

"Odľahlo mi v tom zmysle, že mám všetko za sebou a som voľný hráč. Som rád, že sa to vyriešilo teraz a neťahá sa to ďalej, čím by som len stratil čas,“ uviedol Adámik

Slovenský obranca Jozef Adámik, ktorý v jesennej časti Corgoň ligy 2013/2014 pôsobil v Spartaku Trnava, je od piatka voľným hráčom. Informuje o tom web corgonliga.sk. Dvadsaťosemročný stopér mal zmluvu so spomenutým klubom do 30. júna 2014, po vzájomnej dohode ju obe strany ukončili už teraz.

"Odľahlo mi v tom zmysle, že mám všetko za sebou a som voľný hráč. Som rád, že sa to vyriešilo teraz a neťahá sa to ďalej, čím by som len stratil čas. Niečo sa mi rysuje, no kým nie je na svete nič konkrétne, nerád by som potenciálnych záujemcov o moje služby bližšie špecifikoval. A či to bude nejaký angažmán v Corgoň lige? To bude v mojom prípade náročnejšie, pretože väčšina tímov našej najvyššej súťaže má môj post vyriešený a skôr hľadajú mladšie alternatívy, čo je akási nová móda na Slovensku, takže väčšie šance dávam skôr zahraničiu,“ uviedol pre corgonliga.sk bývalý hráč Slovana Bratislava, Dubnice, Banskej Bystrice, Ostravy a Prešova.

Adámik strelil na jeseň jeden gól, chvíľu bol dokonca kapitánom Trnavčanov. V šestnástom kole sa však vykartoval a do diania už nezasiahol. Krátko pred záverečným duelom jesene ho preradili do "béčka". "Myslím si, že to bolo dosť neštandardné riešenie, z čoho som bol nemilo prekvapený, no žeby som to zasa nejako dlho predychával, tak to nie. Nepopieram však, že to bolo pre mňa sklamanie, pretože niečo iné mi bolo povedané v lete, keď som do Trnavy prichádzal a niečo iné sa udialo o pár mesiacov neskôr. V priebehu jesene som sa stal kapitánom a o pár týždňov som dostal padáka. Bolo to pre mňa o to zvláštnejšie, že som sa nedopustil žiadneho disciplinárneho prehrešku, či niečoho podobného. Fakt si to neviem vysvetliť," zakončil pre corgonliga.sk rodák z Komárna.

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk