ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Plzeň potvrdila záujem o Ukrajinca Rybalku
zdroj:

Plzeň potvrdila záujem o Ukrajinca Rybalku

"Obzeráme sa po jednom hráčovi. Áno, ide o Rybalku. Ako sme v tejto situácii ďaleko, je otázkou na vedenie," povedal Uhrin

Nový tréner úradujúceho českého šampióna Viktorie Plzeň Dušan Uhrin ml. priznal záujem o stredopoliara Sergeja Rybalku. Dvadsaťtriročný Ukrajinec na jeseň hosťoval v Slovane Liberec z Dynama Kyjev a vo svojom kádri by ho údajne radi videli aj v konkurenčnej Slavii Praha. Informáciu priniesol portál iSport.blesk.cz.

"Obzeráme sa po jednom hráčovi. Áno, ide o Rybalku. Ako sme v tejto situácii ďaleko, je otázkou na vedenie," povedal Uhrin po sobotňajšom prípravnom stretnutí s Chomutovom (6:2). "Rybalka je kvalitný futbalista a v súčasnosti sme len skúmali možnosti jeho budúceho angažmánu. Zatiaľ však neprebehlo medzi klubmi žiadne oficiálne rokovanie a ani nepadli žiadne ponuky. Záležitosť neprišla do fázy, aby sme mohli čokoľvek komentovať," uviedol tlačový hovorca "viktoriánov" Pavel Pillár.

Dynamo Kyjev si cení Rybalku údajne na 25 miliónov českých korún. V kádri Plzne pôsobí momentálne pätica slovenských hráčov - brankár Matúš Kozáčik, obranca Marián Čišovský, stredopoliar Patrik Hrošovský a útočníci Michal Ďuriš a Marek Bakoš.

Najnovšie z klubu: Plzeň Viktoria

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk