ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Duda už jednou nohou v Legii, podpíše zmluvu na štyri roky
zdroj: Peter Hric

Duda už jednou nohou v Legii, podpíše zmluvu na štyri roky

"Fanúšikovia MFK Košice nechcú, aby som odišiel preč, ale môj príchod do Legie Varšava je len otázka času. Vyzerá to tak, že podpíšem štvorročnú zmluvu," uviedol Ondrej Duda

Slovenský reprezentant do 21 rokov Ondrej Duda opúšťa káder MFK Košice už v zimnom prestupovom okne. Talentovaný devätnásťročný ofenzívny stredopoliar pred časom avizoval, že nemá v úmysle predĺžiť so svojím aktuálnym zamestnávateľom kontrakt a najradšej by prestúpil už v januári, aby košický klub za neho dostal finančnú kompenzáciu.

Jeho slová sa po niekoľkokých dňoch naplnili a rodák zo Sniny sa stane jednou zo zimných posíl poľskej Legie Varšava. "Fanúšikovia MFK Košice nechcú, aby som odišiel preč, ale môj príchod do Legie Varšava je len otázka času," uviedol v piatok podvečer Ondrej Duda pre poľský portál legionisci.com: "Vyzerá to tak, že s klubom podpíšem štvorročnú zmluvu."

"V Legii poznám dvoch hráčov - samozrejme Dušana Kuciaka a Miroslava Radoviča. Viem, že ide o veľmi slávny klub s bohatou históriou, ktorý je známy v celej Európe. Je to najväčší klub v Poľsku," doplnil Ondrej Duda a následne na margo fanúšikov jeho budúceho zamestnávateľa dodal: "Videl som na internete množstvo videí, na ktorých boli priaznivci Legie Varšava. Bol som tiež aj na zápase. Atmosféra, ktorú dokážu vytvoriť, je jednoducho neopísateľná. Stručne povedané, fanúšikovia Legie sú fantastickí."

Najnovšie z klubu: Legia Warszawa

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk