ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Filip Kiss na hosťovanie do škótskeho Ross County
zdroj:

Filip Kiss na hosťovanie do škótskeho Ross County

Bývalý mládežnícky reprezentant F. Kiss pôsobí vo waleskom klube od sezóny 2011/2012, za "Bluebirds" odohral vo všetkých súťažiach 36 stretnutí s bilanciou jeden gól

Slovenský defenzívny stredopoliar Filip Kiss strávi zvyšok prebiehajúcej sezóny 2013/2014 na hosťovaní v škótskom klube Ross County. Svojmu novému zamestnávateľovi bude k dispozícii už v sobotňajšom ligovom dueli na pôde Particku Thistle. V stredu o tom informoval klub prostredníctvom svojej webstránky.

Dvadsaťtriročný dunajskostredský rodák, kmeňový hráč Cardiffu City, bol na skúške na severe Škótska začiatkom decembra a na trénera Dereka Adamsa urobil dobrý dojem. Veci sa však skomplikovali po tom, ako v Cardiffe nedávno prepustili kouča Malkyho Mackayho.

Bývalý slovenský mládežnícky reprezentant F. Kiss pôsobí vo waleskom klube od sezóny 2011/2012, za "Bluebirds" odohral vo všetkých súťažiach 36 stretnutí s bilanciou jeden gól. Po postupe Cardiffu medzi elitu na Britských ostrovoch neabsolvoval defenzívny štít zatiaľ ani minútu v Premier League. Ross County je v súčasnosti na predposlednom jedenástom  mieste škótskej Premier League so 17 bodmi.

Najnovšie z klubu: Cardiff

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk