ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Košičan Duda zmenil názor: Zmluvu už nebudem predlžovať
zdroj: Peter Hric

Košičan Duda zmenil názor: Zmluvu už nebudem predlžovať

"Najradšej by som prestúpil už v januári, aby MFK Košice za mňa dostal nejaké peniaze a ja by som tak mohol absolvovať prípravu už s novým klubom," priznal Ondrej Duda

Mladí talentovaní hráči sa v slovenskej Corgoň lige nikdy neudržia dlho a všetko nasvedčuje tomu, že rovnako to bude aj v prípade košického perspektívneho futbalistu Ondreja Dudu. Devätnásťročný útočník sa ocitol v hľadáčiku slávnej Legie Varšava, čo je zrejme aj najväčší dôvod, prečo už s klubom z východu Slovenska nechce predĺžiť zmluvu.

Aktuálny kontrakt s MFK Košice má platnosť do konca augusta. Aj keď ešte pred niekoľkými mesiacmi bol obojstranný záujem o jeho predĺženie, dnes je všetko inak. "V septembri som síce súhlasil s predĺžením kontraktu, no nejako sa to celé odďaľovalo a keďže sa medzi tým situácia zmenila, definitívne som sa rozhodol, že zmluvu už nebudem predlžovať," ozrejmil dôvody svojho "verdiktu" Ondrej Duda.

O šikovného ofenzívneho hráča s dobrou technikou, ktorý je platný najmä v súbojoch jeden na jedného, prejavil záujem poľský klub Legia Varšava. "Najradšej by som prestúpil už v januári, aby MFK Košice za mňa dostal nejaké peniaze a ja by som tak mohol absolvovať prípravu už s novým klubom," priznal Ondrej Duda, ktorý očividne nechce odísť z mužstva zadarmo.

Vedenie košického klubu však chce naďalej rokovať s hráčom o novom kontrakte.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Legia Warszawa

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk