ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kukoľ podpísal s Jihlavou zmluvu na dva a pol roka
zdroj:

Kukoľ podpísal s Jihlavou zmluvu na dva a pol roka

Český klub FC Vysočina Jihlava podpísal kontrakt na dva a pol roka so slovenským univerzálom Vladimírom Kukoľom zo Spartaka Myjava. Informáciu prinieslo konto Jihlavy na Twitteri

Český prvoligový klub FC Vysočina Jihlava podpísal kontrakt na dva a pol roka so slovenským univerzálom Vladimírom Kukoľom z corgoňligového Spartaka Myjava. Informáciu prinieslo oficiálne konto Jihlavy na Twitteri. Dvadsaťsedemročný Levočan mal pred svojím odchodom predĺžiť s Myjavou kontrakt minimálne do konca sezóny.

Vysočine patrí po jesennej časti Gambrinus ligy trináste miesto v šestnásťčlennom ligovom pelotóne s pätnástimi bodmi. Rovnaký počet bodov má ďalšie trio tímov: dvanáste Brno, štrnásty Příbram a predposledná Ostrava. Na poslednej priečke sú so štrnástimi bodmi pražskí Bohemians 1905.

Myjava je v Corgoň lige pred štartom jarnej časti na piatej pozícii, Kukoľ dosiahol v osemnástich zápasoch tejto sezóny jeden gól. Stredopoliar vo svojej kariére pôsobil v zahraničí aj v Poľsku, obliekal si dresy Nowého Saczu, Jagiellonie Bialystok a Zawisze Bydgoszcz. Na Slovensku hrával okrem Myjavy za Spišskú Novú Ves, Spišské Podhradie a Ružomberok.

Najnovšie z klubu: Jihlava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk