ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Fanúšikovia Zaglebie Lubin zbili Róberta Ježa
zdroj: http://d.naszemiasto.pl/

Fanúšikovia Zaglebie Lubin zbili Róberta Ježa

"Počkali si na mňa a už som sa tomu nevyhol. Dostal som bitku, ale žiadne vážne zranenia, našťastie, nemám a som v poriadku," uviedol Jež

Slovenský futbalista v službách poľského klubu Zaglebie Lubin Róbert Jež sa stal obeťou vlastných fanúšikov. Podľa portálu ekstraklasa.net v stredu večer napadli Ježa dvaja neznámi priaznivci Zaglebia. Okrem 32-ročného nitrianskeho rodáka sa obeťou vlastných fanúšikov stal aj brankár Michal Gliwa, ktorému páchatelia zničili auto.

"Počkali si na mňa a už som sa tomu nevyhol. Dostal som bitku, ale žiadne vážne zranenia, našťastie, nemám a som v poriadku," uviedol Jež pre portál sport.sk. Obaja hráči nevylúčili svoj predčasný odchod z klubu. "Už som sa stretol s prezidentom klubu a keďže je to zatiaľ v štádiu riešenia, nechcem sa k tomu vyjadrovať. Všetko sa ozrejmí v najbližších dňoch," doplnil deväťnásobný slovenský reprezentant.

"Jeden z poškodených nás v stredu približne o šiestej podvečer upovedomil, že ho zbili dvaja neznámi muži. Druhý neskôr oznámil škodu na svojom vozidle," vyhlásil hovorca lubinskej polície Jan Pociecha.

Všetko údajne smeruje k tomu, že motívom tohto činu môže byť nelichotivé postavenie hráčov Lubinu v tabuľke najvyššej poľskej súťaže (aktuálne predposledné 15. miesto). Počas ostatného domáceho duelu proti Piastu Gliwice (0:2) fanúšikovia skandovali: "Nechce sa vám hrať, budete sa báť. Ak vás chytíme, nohy vám zlámeme." Oficiálny fanklub Zaglebie sa od tohto činu dištancuje.

Najnovšie z klubu: Zaglebie Lubin

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk