ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Van Kessel možno aj na jar v Trenčíne
zdroj:

Van Kessel možno aj na jar v Trenčíne

"Som presvedčený, že náš klub urobil maximum preto, aby sa Gino cítil ako doma," povedal pre astrencin.sk generálny manažér klubu Róbert Rybníček

Budúcnosť krídelníka v klube najvyššej slovenskej súťaže AS Trenčín Gina van Kessela je nejasná. Dvadsaťročný Holanďan sa po polročnom hosťovaní vráti do materského Ajaxu Amsterdam, ale nie je vylúčené, že sa v jarnej časti Corgoň ligy opäť objaví v trenčianskom drese.

"Dnes ešte naozaj nevieme povedať, ako to celé dopadne. Bude záležať na rozhodnutí Ajaxu a hráča. V tomto smere musíme byť trpezliví. Dobré je, že nás netlačí čas. Gino odviedol kus práce, ktorá však z nášho pohľadu zostala akoby nedokončená. Máme pred sebou ešte dôležitú a pravdepodobne veľmi zaujímavú jarnú časť sezóny. V každom prípade, jeho pôsobenie v AS je pre nás veľmi špeciálne. Ide totiž o prvého hráča Ajaxu, ktorý sa rozhodol prísť do Trenčína. Som presvedčený, že náš klub urobil maximum preto, aby sa Gino cítil ako doma," povedal pre astrencin.sk generálny manažér klubu Róbert Rybníček.

Van Kessel je s ôsmimi presnými zásahmi a šiestimi gólovými prihrávkami najproduktívnejším hráčom AS, jeden gól dosiahol aj v Európskej lige. Rodák z Alkmaaru si otvoril strelecký účet 11. augusta v zápase piateho kola proti Dunajskej Strede (6:0) a odvtedy dostával čoraz viac priestoru. Van Kessel sa výraznou mierou pričinil o priebežné druhé miesto po jesennej časti Corgoň ligy. "Chcem sa poďakovať všetkým za fantastický čas strávený v AS Trenčín," napísal van Kessel na sociálnej sieti.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk