ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Nworah smeruje do Trnavy
zdroj: Ján Král/spartak.sk

Nworah smeruje do Trnavy

"Chcem sa stále zlepšovať. Konkurencia je veľká, ale ak ste odhodlaní a tvrdo pracujete, výsledky sa dostavia," povedal dvadsaťdvaročný futbalista

Do trnavského Spartaka mieri posila do útoku. Mužstvo trénera Juraja Jarábeka by podľa informácií internetovej stránky spartak.sk mal posilniť zakončovateľ druholigového Tatrana Prešov Nigérijčan Peter Nworah.

Rodák z Lagosu sa pohybuje po Európe od sedemnástich rokov. Šťastie skúšal najprv v belgickom celku Westerlo, odkiaľ jeho kroky smerovali do španielskeho tímu Atlético Baleares. Pred rokom prišiel na Slovensko do Prešova, ktorý ho počas jari poslal na hosťovanie do Partizána Bardejova.

„Snom každého hráča je hrať v jednom z najlepších klubov danej krajiny a Spartak takým tímom na Slovensku je. Som šťastný, že dostávam šancu a chcem sa jej chopiť. Chcem sa stále zlepšovať. Konkurencia je veľká, ale ak ste odhodlaní a tvrdo pracujete, výsledky sa dostavia,“ povedal pre klubový web Spartaka Trnava dvadsaťdvaročný futbalista.

„Som veľmi rád, že Nworah zaujal svojimi výkonmi kluby z Corgoň ligy, a že s vedením Spartaka všetko smeruje k dohode. Touto formou sa chcem vo svojom, ako aj v hráčovom mene, poďakovať vedeniu a realizačnému tímu 1. FC Tatran Prešov, že mu umožnilo ukázať v tomto klube schopnosti,“ povedal k príchodu Nigérijčana do Spartaka hráčsky agent Jaroslav Bovan zo spoločnosti Sport Media Group.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Prešov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 3. liga Východ

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk