ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Na štadióne Realu Mallorca explodoval generátor
zdroj: jäzva

Na štadióne Realu Mallorca explodoval generátor

Podľa oficiálneho vyjadrenia tamojšej futbalovej federácie (RFEF) a jej hovorcu Jorgeho Carreteroho nie je duel s Bieloruskom ohrozený a uskutoční sa podľa pôvodného plánu

Traja robotníci sa zranili pri explózií generátora na parkovisku štadióna španielskeho klubu Real Mallorca, na ktorom sa má odohrať piatkové kvalifikačné stretnutie I-skupiny o postup na majstrovstvá sveta 2014 v Brazílii medzi domácim Španielskom a Bieloruskom. Dvoch robotníkov previezli v kritickom stave do nemocnice, jeden z nich utrpel ľahšie zranenia.

Podľa oficiálneho vyjadrenia tamojšej futbalovej federácie (RFEF) a jej hovorcu Jorgeho Carreteroho nie je duel s Bieloruskom ohrozený a uskutoční sa podľa pôvodného plánu, teda 11. októbra o 22.00 h SELČ. Ako informovala internetová stránka nemeckého periodika Bild, futbalový stánok je momentálne bez elektriny.

Reprezentácii "La Furia Roja" si zabezpečí priamy postup na MS 2014, ak získa štyri body z posledných dvoch kvalifikačných stretnutí. V utorok nastúpia Španieli v Albacete proti Gruzínsku.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Mallorca

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: MS 2014 - Brazília

Pozri viac

HOKEJ.sk