ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Bagi a Čermák ďalšími hráčmi "belasých" v kádri FC Nitra
zdroj:

Bagi a Čermák ďalšími hráčmi "belasých" v kádri FC Nitra

"Som rád, že mám opäť možnosť hrať najvyššiu súťaž. Verím, že Nitre pomôžem," citoval klubový web slová dvadsaťročného rodáka z Malaciek A. Čermáka

Corgoňligový klub FC Nitra angažoval ďalších dvoch "kmeňových" hráčov z ŠK Slovan Bratislava Tomáša Bagiho a Adriána Čermáka, ktorí by mali pomôcť mužstvu spod Zobora a dostať ho zo súčasného nelichotivého postavenia v tabuľke.

Po brankárovi s reprezentačnými skúsenosťami Dušanovi Pernišovi a stredopoliarovi Borisovi Turčákovi (obaja sú na hosťovaní do konca jesennej {+r66793}časti Corgoň ligy, pozn.) môže nový tréner Nitry Vladimír Koník rátať minimálne do decembra 2013 aj so službami 22-ročného Bagiho (nar. 9. júna 1991) a o dva roky mladšieho Čermáka (nar. 1. júla 1993). Obaja spomenutí "novici" prišli z juniorky Slovana, teda z mužstva lídra III. ligy skupiny Západ. Cez víkend hneď dostali príležitosť v nitrianskom drese a prispeli k prekvapujúcemu domácemu víťazstvu nad favorizovanou Senicou (1:0), po ktorom sa Nitra odpútala, hoci len o skóre, z posledného dvanásteho miesta corgoňligovej tabuľky.

"Som rád, že mám opäť možnosť hrať najvyššiu súťaž. Verím, že Nitre pomôžem," citoval klubový web slová dvadsaťročného rodáka z Malaciek A. Čermáka, ktorý odohral proti tímu zo Záhoria posledných 25 minút. Na poste defenzívneho záložníka absolvoval vydarené celé stretnutie bratislavský rodák a odchovanec Slovana Bagi, ktorý v minulosti hosťoval aj v druholigovom Senci.

Najnovšie z klubu: Nitra

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk