ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Baena obvinil Messiho: Odmietol mi podať ruku
zdroj:

Baena obvinil Messiho: Odmietol mi podať ruku

"Jasne sa dá dokázať, že ja som bol pripravený na toto gesto, ale Messi len prešiel okolo mňa, tak som stiahol ruku. Neviem, či si to vôbec uvedomil," vraví Baena

Defenzívny stredopoliar Raya Vallecana Raúl Baena obvinil najlepšieho futbalistu súčasnosti Lionela Messiho z FC Barcelona, že odmietol športové gesto podania ruky pred víkendovým zápasom spomenutých klubov v najvyššej španielskej súťaži.

Reportáže zo sobotňajšieho stretnutia však tvrdili, že týmto skutkom sa previnil práve Baena. "Chcel by som veci uviesť na správnu mieru. V mnohých {+r66729}správach sa uvádza, že ja som odmietol podať ruku veľkému Messimu. Barcelona bola u nás hosť, preto jej hráči pred duelom prechádzali popred nás a zdravili nás podaním rúk. Jasne sa dá dokázať, že ja som bol pripravený na toto gesto, ale Messi len prešiel okolo mňa, tak som stiahol ruku. Neviem, či si to vôbec uvedomil. Ja tomu však neprikladám veľkú dôležitosť a nemienim o tom ďalej diskutovať. Chcel som len povedať pravdu, aby sa o mne nehovorilo ako o 'podrazákovi'," cituje klubový web Raya Vallecana slová 24-ročného Raúla Baenu, ktorý ďalej odmietol tvrdenie, že sa Argentínčanovi Messimu pomstil počas merania síl zákerným faulom. "Bol to zákrok, akých býva v zápasoch obrovské množstvo. Rozhodca ma potrestal žltou kartou, to je všetko," reagoval Baena.

"Blaugranas" vyhrali v Madride 4:0 a po piatich kolách majú na konte pätnásť bodov a vynikajúce skóre 18:4.

Najnovšie z klubu: Vallecano Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk