ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Spartak Trnava vystužil brankársky post
zdroj:

Spartak Trnava vystužil brankársky post

Hrivňák v zahraničí chytal štyri roky za mládežnícke tímy Brescie, neskôr hosťoval v piatej lige v Civitanovese Calcio a ostatný rok a pol strávil na Ostrovoch v škótskom Dunfermline

Slovenský klub FC Spartak Trnava má nového brankára - Michala Hrivňáka. Funkcionári Spartaka pružne zareagovali na zranenie Dobrivoja Rusova a s 22-ročným rodákom z Rimavskej Soboty Hrivňákom sa dohodli na kontrakte do konca novembra. Ak bude po tomto termíne prevládať obojstranná spokojnosť, môže dôjsť k predĺženiu zmluvy na dlhšie obdobie.

{+r65422}"Ide o mladého a perspektívneho brankára so zaujímavou minulosťou. Máme na neho dobré referencie. Tréneri si jeho výkonnosť v príprave pochvaľujú. Keďže Dobrivoj Rusov vypadol pre zranenie, museli sme riešiť brankársku otázku. Verím, že Hrivňák nám splatí dôveru," uviedol na margo príchodu novej tváre športový riaditeľ Spartaka Miroslav Karhan na oficiálnej stránke klubu.

Hrivňák v zahraničí chytal štyri roky za mládežnícke tímy Brescie, neskôr hosťoval v piatej talianskej lige v tíme Civitanovese Calcio a ostatný rok a pol strávil na Britských Ostrovoch v škótskom tíme Dunfermline.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk