ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Aimar bude pokračovať v kariére v Malajzii
zdroj:

Aimar bude pokračovať v kariére v Malajzii

Argentínčan Pablo Aimar bude pokračovať vo futbalovej kariére v Malajzii. Bývalý reprezentant podpísal s tímom Johor Darul Takzim kontrakt na dva roky s trojročnou opciou

Argentínčan Pablo Aimar bude pokračovať v kariére v Malajzii. Bývalý reprezentant podpísal s tímom Johor Darul Takzim kontrakt na dva roky s trojročnou opciou. Predstavitelia klubu odmietli zverejniť prestupovú čiastku, ale naznačili, že 33-ročný ofenzívny stredopoliar sa stane najdrahším zahraničným hráčom v histórii futbalu v Malajzii.

Aimar odohral v minulosti 52 stretnutí za argentínsku reprezentáciu a bol členom výberu tejto juhoamerickej krajiny na svetových šampionátoch v rokoch 2002 a 2006. V klubovom futbale sa svojimi výkonmi preslávil nielen v domácom tíme River Plate, ale aj španielskej Valencii, či portugalskej Benfice Lisabon.

Malajzijským futbalom nedávno otriasol škandál so stávkovaním a ovplyvňovaním zápasov. Vlani domáca futbalová federácia suspendovala osemnásť mladých futbalistov a doživotne dištancovala jedného z trénerov, ktorí sa zaplietli do korupcie. Príchod známych zahraničných mien typu Aimara by mal prispieť k zvýšeniu kreditu a úrovne futbalu v Malajzii.

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk