ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Róbert Veselovský sa upísal klubu Universitatea Kluž
zdroj:

Róbert Veselovský sa upísal klubu Universitatea Kluž

"Tréner Ionel Ganea počíta s Robom na post jednotky, predstaviť by sa mal už v nedeľňajšom derby zápase," pokračoval Pavol Holeščák ml. z HMP - Sport Management

Slovenský brankár Róbert Veselovský sa upísal na rok rumunskému klubu Universitatea Kluž. Jeho nový zamestnávateľ sa nachádza počas aktuálnej reprezentačnej prestávky v osemnásťčlennej tabuľke na poslednom mieste.

"Po podpísaní kontraktu ofenzívneho krajného hráča Emila Rilkeho v tomto rumunskom tíme mal prezident klubu požiadavku aj na brankára," skonštatoval pre {+r66511,150x110}profutbal.sk hráčov zástupca Pavol Holeščák ml.: "Promptne sme mu odporučili Roba Veselovského a po krátkej skúške, počas ktorej odohral aj dva prípravné zápasy, sme podpísali kontrakt do konca sezóny 2013/2014."

"Tréner Ionel Ganea počíta s Robom na post jednotky, predstaviť by sa mal už v nedeľňajšom derby zápase, ktorý Universitatea Kluž odohrá na svojom modernom tridsaťtisícovom štadióne proti mestskému rivalovi CFR Kluž," pokračoval Pavol Holeščák ml. z agentúry HMP - Sport Management.

Odchovanec nitrianskeho futbalu odišiel spod Zobora ešte ako osemnásťročný do 1. FC Slovácko, odkiaľ v roku 2006 zamieril do švédskeho treťoligového klubu Östers IF, za ktorý odchytal 22 duelov. Následne absolvoval hosťovania v kluboch Viborg FF a Haugesund. V roku 2008 sa vrátil do Viborgu FF už ako kmeňový hráč. Dokopy strávil v tomto dánskom klube päť sezón a odchytal 91 stretnutí. Naposledy pôsobil v roku 2012 v AC Horsens.

Najnovšie z kategórie: Exkluzívne

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk