ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Šimonek do Manisasporu na ročné hosťovanie s opciou
zdroj:

Šimonek do Manisasporu na ročné hosťovanie s opciou

"Manisaspor je na Slovensku známy klub. Je to pre mňa výrazný posun v kariére a svojimi výkonmi chcem pomôcť tímu k dosiahnutiu vytýčených cieľov," povedal Arnold Šimonek

Slovenský útočník Arnold Šimonek podpísal kontrakt na ročné hosťovanie s následnou opciou na trvalý prestup s Manisasporom. Informovala o tom internetová stránka tohto tureckého druholigového klubu.

"Manisaspor je na Slovensku známy klub. Je to pre mňa výrazný posun v kariére a svojimi výkonmi chcem pomôcť tímu k dosiahnutiu vytýčených cieľov," povedal {+r57828,150x108}Šimonek pre manisaspor.org.tr.

Dvadsaťtriročný urastený zakončovateľ bol dosiaľ kmeňovým hráčom českého tímu FC Vysočina Jihlava. Rodák z Nových Zámkov Šimonek začal svoju profesionálnu kariéru v Nitre, odkiaľ prestúpil do Česka, "krajina polmesiaca" bude jeho druhým zahraničným pôsobiskom.

Arnold Šimonek je bývalý mládežnícky reprezentant SR, v drese "dvadsaťjednotky" dal podľa stránky svojej zastupiteľskej spoločnosti Football Service Agency štyri góly v ôsmich stretnutiach. Manisaspor vstúpi do nového ročníka II. ligy v pondelok 26. augusta o 19.00 h doma proti Sanliurfasporu.

Najnovšie z klubu: Jihlava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk