ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Marek Čech sa možno vráti do Anglicka
zdroj:

Marek Čech sa možno vráti do Anglicka

"Niekoľko klubov pozorne sleduje Marekovu situáciu, keďže teraz je voľný hráč," vraví Thomas a dodáva: "Existuje veľká šanca, že Marek Čech bude ďalšiu sezónu znovu pôsobiť v Anglicku"

Podľa informácií Sky Sports sa slovenský obranca Marek Čech možno vráti späť na Britské ostrovy. O tridsaťročného futbalistu sa údajne zaujíma niekoľko celkov z Anglicka.

Rodák z Trebišova mal s tureckým Trabzonsporom kontrakt platný ešte na jeden rok. V najvyššej tureckej súťaži ale prijali prísnejšie obmedzenia, týk{+r62457}ajúce sa počtu cudzincov v jednotlivých tímoch, a tak sa vedenie Trabzonsporu s našim reprezentantom dohodlo, že mu nebude robiť problémy, ak sa rozhodne odísť. Marek Čech sa podľa Sky Sports nakoniec dohodol so svojím zamestnávateľom na ukončení kontraktu.

Marek Čech, ktorý tri roky pôsobil v anglickom West Bromwich Albion je tak momentálne voľný hráč a podľa britských médií je v hre aj možnosť jeho návratu do Anglicka. Zástupca 52-násobného slovenského reprezentanta Barry Thomas pre Sky Sports potvrdil, že o niekdajšieho hráča Porta je v Anglicku záujem.

„Niekoľko klubov pozorne sleduje Marekovu situáciu, keďže teraz je voľný hráč,“ vraví Thomas a dodáva: „Môžem pokojne vyhlásiť, že existuje veľká šanca, že Marek Čech bude ďalšiu sezónu znovu pôsobiť v Anglicku.“

Najnovšie z klubu: Trabzonspor

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk