Senica možno dlhšie bez obrancu Cristovama
zdroj:

Brazílčan sa zranil v úvode druhého polčasu vo štvrtkovom odvetnom zápase druhého predkola Európskej ligy UEFA na domácej pôde proti čiernohorskej Mladosti Podgorica

Tréner slovenského klubu FK Senica Eduard Pagáč možno na dlhší čas príde o brazílskeho obrancu Roberta Ribeira Da Silvu Cristovama.

Dvadsaťtriročný Brazílčan sa zranil v úvode druhého polčasu vo štvrtkovom odvetnom zápase druhého predkola Európskej ligy UEFA 2013/2014 na domácej pôde proti čiernohorskej Mladosti Podgorica, v 57. min ho musel vystriedať Pavel Čermák. "S Robertom Cristovamom to nevyzerá dobre. Lekárska správa hovorí o prasknutí píšťaly. V týchto momentoch je ťažké odhadnúť dĺžku rekonvalescencie," uviedol klub na svojom oficiálnom Facebooku.

Ako je známe, Seničania vo štvrtok prehrali so súperom z Čiernej Hory 0:1 a ukončili tohtosezónnu púť európskymi pohármi.