ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ružomberok skúša Lačného a Harsányiho, jedného si chce nechať
zdroj:

Ružomberok skúša Lačného a Harsányiho, jedného si chce nechať

"Máme tu dvoch útočníkov - Harsányiho a Lačného. Vyzerá to tak, že jedného z nich by sme si tu radi nechali," povedal tréner MFK Jozef Vukušič pre oficiálnu stránku Ružomberčanov

Klub MFK Ružomberok testuje dvoch slovenských útočníkov so skúsenosťami z Britských ostrovov. Skúšku v corgoňligovom klube pod Čebraťom absolvujú v týchto dňoch Miloš Lačný a Zoltán Harsányi.

"Máme tu dvoch útočníkov - Harsányiho a Lačného. Vyzerá to tak, že jedného z nich by sme si tu radi nechali," povedal tréner MFK Jozef Vukušič pre oficiálnu stránku {+r63165}Ružomberčanov. "Ide o skúšku, je predčasné hovoriť, ako to dopadne," dodal Vukušič.

Dvadsaťpäťročný Lačný v Ružomberku pôsobil v rokoch 2003 - 2010. Následne si obliekal dres AC Sparta Praha, hosťoval v ŠK Slovan Bratislava a škótskom klube Dundee United. Rodák z Levoče, ktorý bol členom mládežníckych reprezentačných výberov SR, od začiatku apríla do konca júna tohto roku pôsobil aj v bieloruskom FC Neman Grodno.

Rodák zo Senca Harsányi odštartoval seniorskú kariéru v roku 2006 v rodnom meste, následne pôsobil počas troch sezón v anglickom Boltone. Po návrate na Slovensko figuroval v kádri Dunajskej Stredy, hosťoval v iránskom FC Paykan Teherán. Dvadsaťšesťročný zakončovateľ si obliekal aj dresy Pécsu a Myjavy.

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk