ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kamil Kuzma definitívne hráčom Spartaka Trnava
zdroj: Štartfoto

Kamil Kuzma definitívne hráčom Spartaka Trnava

Funkcionárom Spartaka sa v hektickom týždni pred prvým domácim ligovým zápasom podarilo papierovo dotiahnuť aj príchody Martina Tótha z Liberca a Matica Maruška

Defenzívny stredopoliar Kamil Kuzma podpísal zmluvu na dva roky s corgoňligovým klubom FC Spartak Trnava.

{+r60449,150x114}K. Kuzma už niekoľko týždňov trénoval s mužstvom zo "slovenského Ríma" a v piatok napoludnie jeho príchod do trnavských farieb dotiahli aj administratívne. Bývalý stredopoliar MFK Košice môže za "andelov" nastúpiť v nedeľňajšom domácom ligovom stretnutí proti Trenčínu. Informáciu priniesla oficiálna stránka Trnavčanov.

Funkcionárom Spartaka sa v hektickom týždni pred prvým domácim ligovým zápasom podarilo papierovo dotiahnuť aj príchody Martina Tótha z Liberca a Matica Maruška zo slovinského Mura 05.

"Som rád, že môj prestup sa dotiahol a môžem v nedeľu pomôcť chlapcom na ihrisku. Teším sa z príchodu do klubu, budem sa snažiť na ihrisku odviesť čo najlepšiu prácu," povedal Kamil Kuzma.

PR manažér Spartaka Marek Ondrejka na margo prestupu povedal: "Káder pre jesennú časť máme uzavretý. Momentálne už s nikým nerokujeme. Hráči, ktorí sú v klube, budú na jeseň bojovať za Spartak. Káder má svoju kvalitu aj charakter, na čo kládol dôraz aj tréner Juraj Jarábek. Teraz je už len otázkou času, aby sa mužstvo zohralo. Chceme v tejto súvislosti požiadať aj fanúšikov o chvíľku strpenia. Do tímu prišlo deväť nových hráčov, určitý čas potrvá, kým vytvoria jednoliaty orchester. Už zápas v Senici však naznačil, že poctivou robotou môžeme len napredovať."

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk