ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Hučko z Banskej Bystrice do Žiliny
zdroj: Tomáš Hradský

Hučko z Banskej Bystrice do Žiliny

Ľavonohý univerzálny futbalista pôsobil v Banskej Bystrici takmer sedem rokov, odohral 179 ligových stretnutí s bilanciou trinásť gólov

Kapitán futbalistov corgoňligového klubu Dukla Banská Bystrica Tomáš Hučko je novou akvizíciou konkurenčného MŠK Žilina.

{+r55687}Po februárovom neúspešnom rokovaní sa 27-ročný rodák zo Šale stal definitívne hráčom "šošonov", kde by mal operovať na ľavej strane defenzívy. "Pod Urpínom som mal pôvodne kontrakt do leta budúceho roka. Kluby sa dohodli na mojom prestupe a už nič nebráni tomu, aby som zamieril pod Dubeň. Prestup do Žiliny je ďalší posun v mojej kariére," povedal Hučko pre pondelkové vydanie denníka Šport.

Ľavonohý univerzálny futbalista pôsobil v Banskej Bystrici takmer sedem rokov, odohral 179 ligových stretnutí s bilanciou trinásť gólov. "Z Dukly sa mi odchádza veľmi ťažko. Okúsil som tu najvyššiu súťaž, tvorili sme výbornú partiu na trávniku i mimo neho. Darilo sa mi herne, páčilo sa mi príjemné okolie mesta. Veľmi rád sa sem budem vracať," dodal Tomáš Hučko, ktorý sa dostal aj do najlepšej jedenástky Corgoň ligy 2012/2013.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Banská Bystrica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk