ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trnava získala Grabeža, Ležaič do Spartaka neprestúpi
zdroj:

Trnava získala Grabeža, Ležaič do Spartaka neprestúpi

"V Dubnici sa mu v júni skončila zmluva, rokovania boli trošku zdĺhavé, ale skôr išlo o detaily. Obsadenie ľavého obrancu Grabežom bolo pre nás dôležité," povedal Marek Ondrejka

Slovenský klub FC Spartak Trnava definitívne posilní srbský obranca Srdjan Grabež. Dvadsaťdvaročný ľavý bek, ktorý hosťoval na jar v Trnave z druholigového MFK Dubnica nad Váhom, podpísal s novým zamestnávateľom zmluvu na dva roky.

"Serdžo je definitívne dotiahnutý, aj administratívne. Môže za náš klub nastúpiť na prvý zápas. V Dubnici sa mu v júni skončila zmluva. Rokovania boli trošku zdĺhavé, ale skôr išlo o detaily. Obsadenie postu ľavého obrancu Grabežom bolo pre nás dôležité, chceli sme prestup dotiahnuť. To sa nám aj podarilo. Sme spokojní, rovnako aj samotný hráč, ktorý chcel od začiatku za Spartak hrávať," informoval agentúru SITA PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Grabežov krajan Igor Ležaič z druholigového FC ŠTK 1914 Šamorín, ktorý bol v Spartaku na skúške, sa s Trnavčanmi nedohodol na podmienkach kontraktu a nebude v nastávajúcej sezóne 2013/2014 hrať za klub zo "slovenského Ríma". "Na dohodu sú potrebné dve strany. So Šamorínčanmi smerovalo všetko k dohode. Ide o zaujímavého futbalistu, ale podmienky hráča a nášho klubu sa líšili, a tak Igor náš tím neposilní," uviedol Marek Ondrejka na margo druhého najlepšieho kanoniera ročníka 2012/2013 v druhej najvyššej slovenskej súťaži. Igor Ležaič strelil v uplynulej sezóne štrnásť gólov.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk