ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Bývalý brankár Trnavy, Gallo a Obert posilami Michaloviec
zdroj: MFK Zemplín Michalovce

Bývalý brankár Trnavy, Gallo a Obert posilami Michaloviec

"Už na začiatku prípravy sme hovorili, že sa chceme posilniť v defenzíve, a tak sa aj stalo. Práve tam nás totiž tlačila topánka," uviedol Igor Šoltinský

Bývalý brankár Spartaka Trnava Martin Raška, stredný obranca Michal Gallo a pravý zadák či stredopoliar Igor Obert sa stali novými posilami druholigového klubu MFK Zemplín Michalovce. So všetkými sa už vedenie dohodlo na zmluvách.

{+r55132}"Už na začiatku prípravy sme hovorili, že sa chceme posilniť v defenzíve, a tak sa aj stalo. Práve tam nás totiž tlačila topánka. S Michalom Gallom sme podpísali dvojročnú zmluvu, s Obertom jednoročnú a Rašku sme si upísali na dva roky plus následná jednoročná opcia," uviedol pre web Noviny Zemplína predseda predstavenstva MFK Zemplín Igor Šoltinský. S tímom sa už nepripravujú Ján Vajda a Lukáš Janič.

Raška je rodákom z Ostravy, na Slovensku je známy z pôsobenia v Spartaku Trnava. Naposledy chytal vo Frýdku-Místku. Obert hral najvyššiu slovenskú súťaž v Dubnici a Dunajskej Strede, v jeseni 2011 sa rozhodol odísť do gréckeho Olympiakosu Volos. Naposledy hrával v Jihlave. Gallo pôsobil až do leta 2012 v rodnom Ružomberku, minulú sezónu strávil v MAS Táborsko. Hral aj za slovenské mládežnícke reprezentácie.

Najnovšie z klubu: Michalovce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk