ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Trenčíne budú rásť Srb Rundič a Bosniak Hajradinovič
zdroj:

V Trenčíne budú rásť Srb Rundič a Bosniak Hajradinovič

"Sú to futbalové typy, ktoré sa v našom hernom systéme môžu časom uplatniť. Ide o veľmi talentovaných hráčov. Sú zaujímaví pre budúcnosť aj z európskeho pohľadu," povedal Róbert Rybníček

Klub AS Trenčín zaradil pred začiatkom sezóny 2013/2014 najvyššej slovenskej súťaže Corgoň ligy do kádra srbského obrancu Milana Rundiča a krídelníka z Bosny a Hercegoviny Harisa Hajradinoviča.

Klub spod hradu Matúša Čáka o tom informoval prostredníctvom oficiálnej stránky. Dvadsaťjedenročný srbský stopér a devätnásťročný bosniansky stredopoliar sa upísali Trenčínu na tri roky.

Obaja ľavonohí hráči naposledy pôsobili v prvoligovom chorvátskom tíme NK Inter Zaprešič. Rundič futbalovo vyrastal v Kolubare Lazarevac, v tomto tíme pôsobil aj bývalý hráč MFK Košice Nemanja Matič (v súčasnosti hráč portugalskej Benficy Lisabon, pozn.). Bosniak Hajradinovič bol členom reprezentačného výberu Bosny a Hercegoviny do devätnásť rokov. "Sú to futbalové typy, ktoré sa v našom hernom systéme môžu časom uplatniť. V priebehu pár mesiacov by mali byť platnými členmi prvého mužstva. Ide o veľmi talentovaných hráčov. Sú zaujímaví pre budúcnosť aj z európskeho pohľadu. Nemajú bohatú futbalovú minulosť, ale našou filozofiou je hľadať mladých hráčov a vychovávať ich," povedal na margo dvojice generálny manažér AS Róbert Rybníček.

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk