ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Lalkovič predĺžil zmluvu s FC Chelsea
zdroj: www.milanlalkovic.com

Lalkovič predĺžil zmluvu s FC Chelsea

"Som rád, že s FC Chelsea sme predĺžili kontrakt za vylepšených podmienok. Prvé mužstvo začne prípravu až 8. júla, preto budem trénovať už skôr s rezervou," uviedol Lalkovič

Kapitán slovenskej reprezentácie do 21 rokov Milan Lalkovič predĺžil zmluvu s anglickým klubom FC Chelsea do konca sezóny 2013/2014. Platnosť pôvodného kontraktu vypršala rýchlonohému ofenzívnemu hráčovi po skončení uplynulého ročníka.

{+r50864}Košický rodák v minulej sezóne hosťoval v portugalskej Vitórii Guimaraes, ale za tento tím absolvoval len deväť súťažných duelov, bez výnimky z pozície striedajúceho hráča. Napriek predĺženiu spolupráce s "The Blues" je možné, že Lalkovič opäť pôjde niekam na hosťovanie.

"Uvidíme, čo bude. Som však rád, že s FC Chelsea sme predĺžili kontrakt za vylepšených podmienok. Prvé mužstvo začne prípravu až 8. júla, preto budem trénovať už skôr s rezervou. Uvidíme, ako to potom tréneri prerozdelia. V stredu som absolvoval lekársku prehliadku a fyzické testy," povedal pre stránku svojej zastupiteľskej spoločnosti Football Service Agency "Miňo" Lalkovič. "Veci sú dotiahnuté až vtedy, keď sa spečatia podpismi. Som teraz rád za to, ako to je. Na novú sezónu sa budem pripravovať s Chelsea a ak niečo má prísť, tak to príde," doplnil bývalý hráč Doncastru Rovers a holandského ADO Den Haag.

Najnovšie z klubu: Chelsea

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk