ProFutbal.sk ProFutbal.sk

C. Pizarro zostáva v Bayerne
zdroj:

C. Pizarro zostáva v Bayerne

"Som presvedčený, že máme spoločne pred sebou dobrý rok. Nemôžem dopredu vedieť, čo sa môže za ten čas stať, ale cítim sa dobre a futbal chcem hrať tak dlho, ako to len bude možné," uviedol Pizarro

Peruánsky útočník Claudio Pizarro sa dohodol s Bayernom Mníchov na ročnom predĺžení kontraktu. Tridsaťštyriročný zakončovateľ bude k dispozícii bavorskému klubu do konca nadchádzajúcej sezóny.

{+r59203}"Som presvedčený, že máme spoločne pred sebou dobrý rok. Nemôžem dopredu vedieť, čo sa môže za ten čas stať, ale cítim sa dobre a futbal chcem hrať tak dlho, ako to len bude možné," uviedol k pokračovaniu spolupráce Pizarro, ktorý je najlepším nenemeckým strelcom v bundesligovej histórii. V drese Bayernu nastúpil v 281 dueloch, v ktorých skóroval 112-krát.

Claudio Pizarro prehodil pár slov aj na tému nového trénera aktuálneho víťaza Ligy majstrov, I. bundesligy i DFB-Pokalu Pepa Guardiolu. "Hovorili sme spolu, potešilo ho, že sa môže so mnou porozprávať po španielsky," poznamenal skúsený útočník.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Bayern München

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Nemecko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk