ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Urban nepokračuje v Gliwiciach, šťastie skúša v Bielsko-Biala
zdroj:

Urban nepokračuje v Gliwiciach, šťastie skúša v Bielsko-Biala

"Neviem, prečo sa to stalo. Klub mi neposkytol žiadne dôvody. Vedenie mi len oznámilo, že mi nepredĺži kontrakt," povedal 33-ročný košický rodák

Vedenie poľského prvoligového klubu Piast Gliwice neponúklo slovenskému stredopoliarovi Rudolfovi Urbanovi predĺženie zmluvy.

"Neviem, prečo sa to stalo. Klub mi neposkytol žiadne dôvody. Vedenie mi len oznámilo, že mi nepredĺži kontrakt," povedal 33-ročný košický rodák pre oficiálnu stránku štvrtého mužstva uplynulej sezóny Ekstraklasy. Slovenský záložník sa domnieva, že za nepredĺženie spolupráce môže jeho dlhodobé zranenie, pre ktoré vynechal značnú časť uplynulého ročníka. "Cítil som, že postoj vedenia klubu i členov realizačného tímu ku mne sa zmenil počas i po mojej indispozícii. Veľmi ma mrzí, že to dopadlo takto. Myslím si, že som ešte mohol pomôcť klubu. Na jar som ešte občas hrával. Nedal som síce veľa gólov, ale ku niekoľkým som prispel prihrávkami. Očakával som, že v ďalšej sezóne ešte príde môj čas," neskrýval sklamanie Rudolf Urban, ktorý je od utorka na testoch v poľskom prvoligovom Podbeskidzí Bielsko-Biala.

Najnovšie z klubu: Piast Gliwice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk