ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Božok v Michalovciach, Jurčo bude hosťovať v B. Bystrici
zdroj:

Božok v Michalovciach, Jurčo bude hosťovať v B. Bystrici

"Tréner Vukušič ma do mužstva veľmi chcel, ale mal som pocit, že majiteľ klubu nie. Možno to bolo tým, že keď som odtiaľ pred vyše troma rokmi odchádzal, nerozišli sme sa v najlepšom," uviedol Božok

MFK Zemplín Michalovce sa bude môcť aj v budúcej sezóne spoliehať na služby stredopoliara Miroslava Božoka. Odchovanec klubu od Zemplínskej šíravy sa dohodol s vedením na ročnej zmluve do konca sezóny 2013/14.

Božok bol v posledných dňoch v Ružomberku, kde absolvoval sústredenie a nastúpil aj na dva prípravné zápasy. Na Liptove už pôsobil v rokoch 2003 až 2009 a s klubom získal v roku 2006 double. S MFK sa nevedel dohodnúť na financiách a napokon sa vrátil domov do Michaloviec, kde s vedením veľmi rýchlo našiel spoločnú re{+r61803}č.

"V Ružomberku sa to dlho naťahovalo, nevedeli sme sa dohodnúť na finančných podmienkach. Tréner Jozef Vukušič ma do mužstva veľmi chcel, ale mal som pocit, že majiteľ klubu nie. Možno to bolo tým, že keď som odtiaľ pred vyše troma rokmi odchádzal, nerozišli sme sa v najlepšom. V Michalovciach som pôvodne chcel zotrvať iba do konca ročníka, ale nakoniec v mužstve zostávam. S uplynulou jarnou časťou som ja osobne spokojný nebol, pretože sa nám nedarilo podľa predstáv. Verím, že nasledujúci ročník bude lepší a tímu pomôžem," uviedol pre denník Korzár Miroslav Božok. Dvadsaťosemročný ľavák hral počas kariéry aj za Kobu Senec, Arku Gdynia či Belchatów.

Staronovou tvárou v michalovskom tíme je aj obranca Ján Vajda, ktorý pôsobil v Moravanoch nad Váhom. Káder Zemplína opúšťa útočník Pavol Jurčo, ktorý odchádza na polročné hosťovanie do Dukly Banská Bystrica. Informuje o tom denník Korzár.

Najnovšie z klubu: Michalovce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk