ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Rybánsky na dva roky hráčom Podbeskidzie Bielsko-Biala
zdroj: Štartfoto

Rybánsky na dva roky hráčom Podbeskidzie Bielsko-Biala

Rodák zo Šale sa stane v Bielsku-Biala spoluhráčom štyroch krajanov - brankára Richarda Zajaca, obrancov Michala Pitera-Bučka a Juraja Dančíka a stredopoliara Antona Slobodu

Slovenský brankár Ladislav Rybánsky bude v nasledujúcej sezóne pôsobiť v poľskom prvoligovom klube TS Podbeskidzie Bielsko-Biala. Dvadsaťosemročný gólman sa sťahuje do Poľska po tom, ako mu v maďarskom tíme Diósgyör VTK vypršal kontrakt.

"Rokovania s vedením boli veľmi rýchle a korektné. Laco odchytal v sobotu jeden prípravný zápas a v pondelok sme sa dohodli na dvojročnej {+r42068}zmluve. Aj keď boli v hre aj ponuky z ďalekého Azerbajdžanu, napokon zavážila rýchlosť konania a seriózny prístup vedenia Podbeskidzie. V Bielsku-Biala sa stavia krásny nový štadión, klub je stabilizovaný a to bolo pre Laca dôležité," povedal pre agentúru SITA Rybánskeho agent Jaroslav Bovan.

Rodák zo Šale sa stane v Bielsku-Biala spoluhráčom štyroch krajanov - brankára Richarda Zajaca, obrancov Michala Pitera-Bučka a Juraja Dančíka a stredopoliara Antona Slobodu. Rybánsky vo svojej kariére predtým pôsobil okrem Diósgyöru aj v iných maďarských kluboch - BFC Siófok a Kecskeméti TE. Na Slovensku hrával za Nové Zámky a Spartak Trnava.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk