ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Wijlaars zo Senice sa vrátil do rodného Holandska
zdroj:

Wijlaars zo Senice sa vrátil do rodného Holandska

"Na Senicu budem mať len dobré spomienky. Boli to krásne roky môjho futbalového života. Fanúšikom i klubu za všetko ďakujem, nastal však čas skúsiť niečo iné," povedal Stef Wijlaars

Holandskému obrancovi Stefovi Wijlaarsovi sa posledným júnovým dňom skončila platnosť zmluvy s klubom FK Senica. Po dva a pol roku na Záhorí odchádza pracovitý univerzál do rodnej krajiny.

{+r61950}"Toto rozhodnutie prišlo z jeho vlastnej iniciatívy. Stef bol veľmi platným článkom v defenzíve Senice. Viackrát sme s ním sedeli a rokovali o ďalšom možnom pôsobení. Jeho prioritou však bol návrat domov," povedal pre klubový web Seničanov ich športový riaditeľ Dušan Vrťo.

Wijlaars prišiel do Senice v lete 2010. V súčasnosti 25-ročný defenzívny hráč absolvoval za A-mužstvo celkovo 69 corgoňligových zápasov, päťkrát si obliekol červeno-modrý dres i v stretnutiach Európskej ligy UEFA. "Na Senicu budem mať len dobré spomienky. Boli to krásne roky môjho futbalového života. Fanúšikom i klubu za všetko ďakujem, nastal však čas skúsiť niečo iné. Angažmán zatiaľ nemám istý. V pondelok 1. júla odlietam domov. Potom sa uvidí," povedal pre fksenica.eu Stef Wijlaars.

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk