ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Zoran Kokot neuspel na skúške v Dunajskej Strede
zdroj: banjaluka-info.com

Zoran Kokot neuspel na skúške v Dunajskej Strede

Mikuláš Radványi: "Áno, boli u nás celkovo štyria hráči z Bosny a Hercegoviny, z ktorých jeden mal naozaj netradičné priezvisko, ale aj ostatných mená boli čudné. Už sú však preč"

Útočník z Bosny a Hercegoviny Zoran Kokot neuspel na skúške v slovenskom prvoligovom klube DAC Dunajská Streda. Balkánec disponujúci aj srbským pasom bol na Žitnom ostrove niekoľko dní, ale nepresvedčil hlavného trénera nováčika Corgoň ligy 2013/2014 Mikuláša Radványiho o svojich kvalitách.

"Áno, boli u nás celkovo štyria hráči z Bosny a Hercegoviny, z ktorých jeden mal naozaj netradičné priezvisko, ale aj ostatných mená boli čudné. Už sú však preč. Momentálne pracujeme na získaní skutočných posíl do útoku. Ja i viceprezident klubu sme už aj vo štvrtok s jedným hovorili a ďalší k nám príde v sobotu," vysvetlil dunajskostredský kouč pre web najvyššej slovenskej súťaže corgonliga.sk.

Dvadsaťsedemročný ľavonohý útočník Kokot naposledy pôsobil v belgickom druholigovom klube KSK Beveren. "Odohral za nás jeden prípravný zápas, no už u nás nie je. Až čas ukáže, čo bude ďalej. Bol by som však rád, ak by médiá do nás stále nedobiedzali nepríjemným štýlom, nie je to príjemné. To je asi tak všetko, čo vám k tejto záležitosti poviem," dodal viceprezident klubu zo Žitného ostrova Barnabás Antal.

Najnovšie z klubu: Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk