ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Demjan údajne do Mechelenu, agent to dementoval
zdroj:

Demjan údajne do Mechelenu, agent to dementoval

"V hre je aj Belgicko, určite však nie Mechelen, ale iný, nemenovaný tím. Interes je aj z iných mužstiev." uviedol Demjanov manažér Michal Holeščák

So štrnástimi gólmi najlepší strelec uplynulého ročníka najvyššej poľskej súťaže Ekstraklasy Róbert Demjan prestúpi v najbližších dňoch z tímu Podbeskidzie Bielsko-Biala do belgického KV Mechelen. Informoval o tom portál sport.pl s odvolaním sa na informácie denníka Przeglad Sportowy. Tridsaťročný slovenský útočník by mal s novým zamestnávateľom podpísať trojročný kontrakt zaručujúci mu mesačný príjem desaťtisíc eur.

Odchod Demjana do Mechelenu sa však podľa slov hráčovho agenta neuskutoční. "Túto informáciu musím jednoznačne dementovať," uviedol vo štvrtok popoludní pre {+r64155,150x113}agentúru SITA Demjanov manažér Michal Holeščák a pokračoval: "Nepopieram, že o Roba je záujem v rôznych európskych kluboch. V hre je aj Belgicko, určite však nie Mechelen, ale iný, nemenovaný tím. Interes je aj z iných mužstiev."

V doterajšom poľskom pôsobisku už so službami slovenského zakončovateľa nerátajú. "Škoda, že sa nám ho nepodarilo udržať. Ešte v utorok mi Demjan povedal, že zostáva u nás a je spokojný s podmienkami, ktoré má. Potom si to však rozmyslel a trochu mi je to ľúto," vyhlásil prezident Podbeskidzia Wojciech Borecki.

Podľa poľských zdrojov sa okrem Mechelenu do hry o Demjana v ostatných dňoch intenzívne zapojil aj azerbajdžanský klub Neftči Baku, rodák z Levoče si však napokon zvolil kvalitnejšiu "belgickú cestu". KV Mechelen je štvornásobný majster krajiny a víťaz Pohára víťazov pohárov a európskeho Superpohára z roku 1988.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Mechelen

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk