ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Senica získala dvoch Brazílčanov z EC Arapongas
zdroj: Ladislav Király

Senica získala dvoch Brazílčanov z EC Arapongas

Corgoňligový klub FK Senica sa dohodol na ročnom hosťovaní s krídelníkom Hiagom de Oliveirom Ramirom a obrancom Cristovamom Robertom Da Silvom

Slovenský klub FK Senica sa dohodol s brazílskym EC Arapongas na ročnom hosťovaní dvojice hráčov Hiago de Oliveira Ramiro, Cristovam Roberto Da Silva.

Vo štvrtok o tom informoval senický klub prostredníctvom oficiálneho webu. "Hiago je typický krídelník. Je schopný hrať na oboch stranách. Zaujal nás svojou rýchlosťou {+r60229}a technickými schopnosťami. V zápase v Čáčove nám dal jeden z dvoch gólov tímu Arapongas," uviedol na margo 21-ročného Ramira športový riaditeľ FK Senica Dušan Vrťo, ktorý objasnil i dôvody angažovania o rok staršieho Da Silvu.

"Jednou z našich priorít bolo doplnenie kádra na krajoch obrany. Cristovam je klasický pravý bek. V dobrom svetle sa javí nielen na ihrisku, ale aj mimo trávnika. Snaží sa rýchlo preklenúť rečovú bariéru. To isté platí aj o Hiagovi," dodal pre fksenica.eu Vrťo.

Angažovanie brazílskeho dua je prvým krokom v spolupráci s brazílskym klubom EC Arapongas. Oba kluby sa podľa informácií na senickom webe dohodli, že v prípade spokojnosti bude súčinnosť oboch strán intenzívne pokračovať.

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk