ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Žilinčan Gergel sa zranil, čaká ho minimálne mesačná pauza
zdroj:

Žilinčan Gergel sa zranil, čaká ho minimálne mesačná pauza

"Minulý pondelok ma na tréningu nechtiac kopol spoluhráč z celej sily do nohy. Bola to nešťastná náhoda," vysvetlil Roman Gergel

Stredopoliar corgoňligového tímu MŠK Žilina Roman Gergel, ktorý strávil jarnú časť uplynulej sezóny na hosťovaní v Tatrane Prešov, sa zranil a vzápätí podstúpil drobnú operáciu. V dôsledku chirurgického zákroku neodcestoval 25-ročný rodák z Bánoviec nad Bebravou so "šošonmi" na sústredenie do Rakúska.

"Minulý pondelok ma na tréningu nechtiac kopol spoluhráč z celej sily do nohy. Bola to nešťastná náhoda, pretože moju pravačku som mu vložil do rany,{+r62359,150x100} keď sa chystal odkopnúť loptu. Následné röntgenové vyšetrenie ukázalo prasknutie kostičky na chodidle. Preto som sa musel podrobiť operačnému zákroku, aby mi postihnuté miesto spevnili. V súčasnosti mi už niekoľko dní zdobí nohu sadra a chodím o barlách," vysvetlil Gergel pre oficiálnu internetovú stránku Žilinčanov.

Autor jedného gólu z uplynulého corgoňligového ročníka si minimálne mesiac úplne odpočinie od futbalu. "Po štyroch týždňoch sa mám dostaviť na kontrolu, po ktorej sa uvidí, ako budem pokračovať ďalej," dodal Roman Gergel.

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk