ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Božok na skúške v Ružomberku, Pavol Jurčo v Banskej Bystrici
zdroj:

Božok na skúške v Ružomberku, Pavol Jurčo v Banskej Bystrici

S výpravou Zemplínčanov neodcestovalo na sústredenie do Vysokých Tatier trio futbalistov z minulosezónneho kádra - brankár Bréda, stredopoliar Božok a útočník Jurčo

V tíme účastníka druhej najvyššej slovenskej súťaže MFK Zemplín Michalovce sú v ostatných dňoch aktívni. Nový tréner A-mužstva Jozef Bubenko prišiel v priebehu minulého týždňa o troch hráčov, naopak, dvoch privítal. S výpravou Zemplínčanov neodcestovalo v nedeľu na sústredenie do Vysokých Tatier trio futbalistov z minulosezónneho kádra - brankár Miloslav Bréda, stredopoliar Miroslav Božok a útočník Pavol Jurčo.

"Brédovi sa u nás skončila zmluva, a keďže hráč ju nechcel predĺžiť, museli sme sa s ním rozlúčiť. Božok aj Jurčo odišli na skúšku do prvoligových klubov, prvý do {+r61803}Ružomberka a druhý do Banskej Bystrice," prezradil pre denník Korzár predseda predstavenstva Michaloviec Igor Šoltinský. Na prípravný kemp nešiel ani Španiel Marcos Pérez, ktorý sa v stredu v Košiciach podrobil operácii slabín.

Novou posilou Michaloviec sa už dávnejšie stal Lukáš Janič z Teplíc, na skúške je dvojica hráčov - ofenzívny stredopoliar Michal Macháček z Roudníc nad Labem a španielsky krajný stredopoliar Héctor Carrasco z Realu Mallorca.

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk