ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Roman Procházka sa vracia do Spartaka Trnava
zdroj: joziva

Roman Procházka sa vracia do Spartaka Trnava

"Som veľmi rád, že sa vraciam po roku do Spartaka. Idem do známeho prostredia, vidím, že klub je na novej ceste. Teším sa na spoluhráčov a kamarátov," povedal Roman Procházka

Po tom, čo sa nestal Levski Sofia v poslednom kole majstrom krajiny, vedenie bulharského klubu oznámilo viacerým futbalistom, že budú voľní pre prípadných ďalších záujemcov.

Spartak Trnava okamžite siahol po svojom bývalom hráčovi Romanovi Procházkovi. Najprv sa zdalo, že jeho ďalšie kroky povedú do zahraničia, ale posledný týždeň {+r51425,150x195}nabrali udalosti úplne iný smer.

"Roman prejavil veľký záujem vrátiť sa naspäť do Spartaka Trnava. Posledné dni sme vyvinuli maximálne úsilie, aby sme hráča získali. Bola to jedna z našich priorít. Sme veľmi radi, že v stredu dopoludnia nám Levski potvrdil našu ponuku. Dohodli sme sa. Roman má síce s Bulharmi platný kontrakt, k nám prichádza na ročné hosťovanie, ale máme aj opciu na jeho prípadný prestup. Pre náš klub to bude veľká posila," povedal PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Spokojnosťou žiaril aj 24-ročný Roman Procházka. "Som veľmi rád, že sa vraciam po roku do Spartaka. Idem do známeho prostredia, vidím, že klub je na novej ceste. Teším sa na spoluhráčov a kamarátov. Takisto aj na trénera Jarábka. Verím, že pomôžem Trnave dostať sa tam, kam patrí," povedal futbalista, ktorý v tejto sezóne odohral za Levski 21 zápasov.

Člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie príde na Slovensko vo štvrtok večer, od piatku rána sa zapojí do prípravy "bílích andelov".

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk