ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Hodek definitívne prestúpil zo Zl. Moraviec do Trnavy
zdroj:

Hodek definitívne prestúpil zo Zl. Moraviec do Trnavy

"Podpísal som zmluvu na rok s následnou opciou. Myslím si, že v Spartaku sa tvorí dobrá partia. V tomto smere nevidím žiadny problém," povedal čerstvý otec Andrej Hodek

Druhý najlepší strelec uplynulej sezóny Corgoň ligy Andrej Hodek podpísal v nedeľu ročný kontrakt so Spartakom Trnava. Klub má na hráča po skončení zmluvy ešte ročnú opciu.

"Tréner Jarábek chcel Hodeka vo svojom tíme, Andrej chcel zasa hrať v Spartaku. A tak rokovanie so samotným hráčom bolo veľmi rýchle. Klub sa s ním dohodol v {+r64570}podstate v priebehu pár minút. V nedeľu sme doladili niektoré drobnosti a prišlo k podpisu zmluvy. Dohoda znie na jeden plus jeden rok. Aj keď sa zmluva končí Hodekovi v Zlatých Moravciach až v závere júna, chceli sme mať zmluvu podpísanú už teraz," povedal PR a event manažér Spartaka Trnava Marek Ondrejka.

Po stopérovi Adámikovi a ľavom stredopoliarovi Chovancovi, je Hodek treťou posilou trnavského Spartaka. Mimochodom, 32-ročný Andrej Hodek sa stal v piatok otcom dcérky Elly, v nedeľu sa upísal "bílím andelom".

{+l64571}"Myslím si, že sa v Spartaku tvorí dobrá partia, teším sa," dodal v minulej sezóne trinásťgólový strelec, ktorý v minulosti obliekal dresy Interu Bratislava, Petržalky, Brna a naposledy Zlatých Moraviec.

Práve v poslednom pôsobisku viedol Hodeka súčasný kouč Spartaka Juraj Jarábek. "Andreja poznám detailne, viem čo od neho môžem očakávať. Prichádza k nám nielen kvalitný útočník, ale aj človek s vysoko charakterovými vlastnosťami," nechal sa počuť Jarábek.

Najnovšie z klubu: Zlaté Moravce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk