ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Golis novým generálnym riaditeľom MFK Ružomberok
zdroj: Rudolf Maškurica

Golis novým generálnym riaditeľom MFK Ružomberok

Po tom, čo pôsobenie pri mužstve uzavrela trénerská dvojica Šimčo - Šoltis, skončili svoje účinkovanie generálny riaditeľ Milan Baraník a športový riaditeľ Michal Mertinyák

V klube MFK Ružomberok prišlo k ďalším zmenám pred nastávajúcou súťažnou sezónou 2013/2014.

Po tom, čo ročné pôsobenie pri mužstve uzavrela trénerská dvojica Ladislav Šimčo - Anton Šoltis (neboli im ponúknuté nové zmluvy, pozn.), skončili svoje účinkovanie aj {+r32104}dvaja ľudia z vedenia klubu spod Čebraťa: generálny riaditeľ Milan Baraník a športový riaditeľ Michal Mertinyák. Informuje o tom oficiálny web MFK Ružomberok.

"Generálny riaditeľ Milan Baraník sa rozhodol vo svojej práci v klube nepokračovať a po dva a pol roku z Ružomberka odchádza. Na jeho miesto prišiel Ľubomír Golis, ktorý naposledy sedel na riaditeľskej stoličke v spoločnosti Tauris. Nový generálny riaditeľ oficiálne zasadol na čelo ružomberského klubu 1. júna. S posledným májovým dňom ukončil svoje pôsobenie v MFK aj dlhoročný pracovník Michal Mertinyák. V Ružomberku bol od roku 2006 a za ten čas vystriedal niekoľko funkcií, v uplynulej sezóne pôsobil ako športový riaditeľ," uvádza oficiálna internetová stránka mfkruzomberok.sk.

K zmenám prichádza aj v hráčskom kádri v uplynulom ročníku šiesteho tímu konečnej tabuľky Corgoň ligy. Mužstvo opúšťajú dvaja 23-roční obrancovia Martin Jurkemik a Jakub Janso, ktorým sa skončili zmluvy. Otáznik visí nad ďalším pôsobením Lukáša Bieláka, o predĺžení kontraktu s 26-ročným stredopoliarom sa rokuje.

Hráči MFK Ružomberok si v súčasnosti čerpajú dovolenky. Úvodný zraz je naplánovaný na 10. júna, keď sa začne letná príprava.

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk