ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Barčík s Angelovičom v Žiline končia, Leitner pokračuje
zdroj:

Barčík s Angelovičom v Žiline končia, Leitner pokračuje

"K 31. máju sa skončila zmluva Miroslavovi Barčíkovi a 30. júna vyprší Stanovi Angelovičovi. S touto dvojicou klub nepredĺži zmluvy na ďalšie obdobie," uviedol Karol Belaník

MŠK Žilina začal po nevydarenej sezóne v najvyššej slovenskej súťaži Corgoň lige 2012/2013 (až siedma priečka) s personálnymi zmenami v kádri.

"K 31. máju sa skončila zmluva Miroslavovi Barčíkovi a 30. júna vyprší Stanovi Angelovičovi. S touto dvojicou klub nepredĺži zmluvy na ďalšie obdobie. Touto cestou by {+r62977,150x100}sme im chceli poďakovať za výkonnosť, ktorú pre nás odviedli a boli aj pri významných úspechoch MŠK Žilina. Na predlžení spolupráce o pol roka sme sa dohodli len s Vladimírom Leitnerom, ktorému sa taktiež končila zmluva," uviedol na webe "šošonov" športový manažér klubu Karol Belaník.

Doterajší tréner Štefan Tarkovič sa presúva na pozíciu riaditeľa mládeže v klube, A-tím povedie doterajší kouč Trenčína Adrián Guľa, ktorý uzavrel kontrakt na päť rokov. "Túto zmenu sme už avizovali v januári. Spolu s ním príde aj asistent Marián Zimen," doplnil Belaník.

Príprava Žilinčanov na nový ročník odštartuje v piatok 7. júna. "Žlto-zelení" sa ako finalisti Slovnaft Cup-u predstavia v prvom predkole Európskej ligy UEFA 2013/2014, kde budú medzi nasadenými tímami.

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk