ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Koníkovým nástupcom v Senici Pagáč, asistent Macek
zdroj: fksenica.eu

Koníkovým nástupcom v Senici Pagáč, asistent Macek

"Strach zo zodpovednej úlohy rozhodne nemám, ale prirodzený rešpekt tu, samozrejme, je," uviedol po podpise zmluvy Pagáč

Čerstvý vicemajster najvyššej slovenskej súťaže Corgoň ligy 2012/2013 FK Senica potvrdil na svojom webe inštalovanie Eduarda Pagáča do funkcie trénera A-tímu. Asistentom 35-ročného kormidelníka (nar. 1. mája 1978) sa stal Stanislav Macek, obaja podpísali zmluvy na dva roky.

Pagáč prišiel do Senice v lete 2012 z mládeže AS Trenčín a na Záhorí prevzal výber do šestnásť rokov. V realizačnom tíme "áčka" zostávajú Miroslav Mentel (tréner {+r60229}brankárov), Martin Šnegoň (vedúci mužstva), MUDr. Radovan Hyža (lekár) a Róbert Beblavý (masér).

"Strach zo zodpovednej úlohy rozhodne nemám, ale prirodzený rešpekt tu, samozrejme, je. Ľudia v klube mi dali veľkú dôveru. Urobím všetko pre to, aby som naplnil ich predstavy," uviedol po podpise zmluvy Pagáč, ktorý nahradil vo funkcii Vladimíra Koníka.

"V klube už niekoľko dní diskutujeme o zložení kádra pre nasledujúci ročník. Okrem posíl z mimosenického prostredia chceme dať priestor aj hráčom z mládežníckych kategórií FK Senica. Veď naša mládež patrí na Slovensku medzi absolútnu špičku. Spolu s kolegom Macekom máme v tomto smere výhodu, že ako bývalí tréneri senickej mládeže máme o jednotlivých hráčoch podrobný prehľad," dodal Pagáč.

Príprava Senice na novú sezónu sa začne 10. júna.

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk