ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Tubonemi s devätnástimi gólmi kráľom strelcov II. ligy
zdroj:

Tubonemi s devätnástimi gólmi kráľom strelcov II. ligy

Konečné poradie strelcov druhej najvyššej slovenskej súťaže II. ligy 2012/2013 po sobotňajších zápasoch záverečného 33. kola

Konečné poradie strelcov druhej najvyššej slovenskej súťaže II. ligy 2012/2013 po sobotňajších zápasoch záverečného 33. kola:

1. Hector Tubonemi (Podbrezová) - 19 gólov

2. Igor Ležaič (Šamorín) - 14 gólov

3. Lukáš Szabo, Ondrej Čurgali (obaja Šaľa), Róbert Ujčík (Dolný Kubín 8/SFM Senec3) - 11 gólov

6. Martin Mikulič (SFM Senec), Andrej Brčák (Dolný Kubín) - 10 gólov

8. Stanislav Velický (Dunajská Streda) - 9 gólov

9. Marek Seman (Bardejov), Mário Kurák (Ružiná), Pavol Jurčo (Michalovce), Roland Šmahajčík (Dubnica), Marián Adam (Rimavská Sobota) - 8 gólov

14. Jozef Čertík (Rimavská Sobota) - 7 gólov

15. Petr Hošek (Dunajská Streda) - 6 gólov

16. Blažej Vaščák (Podbrezová), Dyjan De Azevedo (Bardejov), Martin Regáli, Michal Hamuľák (obaja Michalovce), Tomáš Malec (Liptovský Mikuláš), Martin Pribula (Rimavská Sobota), Aleš Urbánek (Ružiná) - 5 gólov

23. Vladimír Janočko, Dominik Kunca, Miroslav Božok (všetci Michalovce), Dušan Nulíček, Štefan Gerec (obaja Dunajská Streda), Michal Peňaška (SFM Senec), Vratislav Greško, Milan Harvilko (obaja Podbrezová), Andrej Urban, Ján Vaško, Marek Svorada (všetci Dubnica), Róbert Gešnábel (Šaľa), Tomáš Boháčik, Marián Ferenc (obaja Ružiná), Ľubomír Mezovský (Šamorín), Lukáš Migaľa, Milan Siheľský (obaja Rimavská Sobota), Ján Jurky (Dolný Kubín), Ivan Lišivka (Liptovský Mikuláš) - 4 góly

42. Georgij Gamkrelidze (Michalovce), Oliver Augustíni, Frederik Bílovský (obaja Dubnica), Michal Grohoľ, Juraj Kuhajdík, Matúš Paukner (všetci Bardejov), Peter Štyvar, Pavol Orolín, Imrich Bedecs, Igor Držík (všetci SFM Senec), Peter Ďurica (Rimavská Sobota), Tomáš Labun (Liptovský Mikuláš), Márius Charizopulos, Andrej Ivančík (obaja Šaľa), Branislav Obžera (Dunajská Streda), Tomáš Marušin (Šamorín), Tomáš Čekovský (Podbrezová), Lukáš Blaščík (Ružiná) - 3 góly

60. Ľuboš Kupčík (Podbrezová), Miloš Krško, Filip Gligorov (obaja Ružiná), Marek Kopúň (Šamorín), Patrik Banovič, Michal Gašparík, Tomáš Gerát, Branislav Fodrek (všetci Dunajská Streda), Lukáš Zápotoka, Slavomír Kica, Vladislav Palša, Stanislav Cuprišin, Peter Nworah, Marko Lukáč, Ján Zápotoka (všetci Bardejov), Tomáš Chovanec, Tomáš Kubica, Viliam Macko (všetci Dolný Kubín), Ricardo Rafael de Oliveira, Kevin Garel (obaja Michalovce), Štefan Rubint (Rimavská Sobota), Filip Molnár, Tomáš Hanzel, Ladislav Belkovics, Lukáš Hlavatovič, Peter Polgár, Ľubomír Gogolák (všetci SFM Senec), Daniel Rehák, Róbert Glenda (obaja Šaľa), Martin Kubena, Lukáš Balluch, Adam Morong (všetci Liptovský Mikuláš) - 2 góly

92. Ivan Minčič, Juraj Pančík, Ján Nosko, Matej Kochan, Lukáš Kožička, Lukáš Laksík, Július Szöke (všetci Podbrezová), Andrew Kliment, Michal Drengubiak, Siradji Sani, Ján Podolský, Rastislav Bakala, Jakub Hronec (všetci Dolný Kubín), Ján Čirik, Milan Mujkoš, Michal Jakubiak, Marek Tomiš, Richard Prúčny (všetci Šaľa), Martin Jakubek, Srdjan Grabež, Tomáš Brigant, Michal Dolinajec (všetci Dubnica), Tomáš Huber, Akwo Tarh Ayuk, Ján Marcin, Paul Valery Ndjandja, Dario Pecirep, Goran Antunovič, Peter Majerník (všetci Dunajská Streda), Vladimír Andraščin, Ján Dzúrik, Artúr Benes (všetci Bardejov), Lukáš Hutta, Juraj Tomášek, Stanislav Lapin, Róbert Ujčík, Jaroslav Hílek, Kamil Kuzma (všetci SFM Senec), Vladimír Fuják, Richard Šupej, Lukáš Hricov, Miroslav Latiak, Martin Trnovský, Miroslav Pastva, Dušan Kucharčík (všetci Liptovský Mikuláš), Dionatan Teixeira, Július Chomistek, Ivan Hladík, Mário Marko, Martin Kočiš, Tomáš Peciar, Ján Štajer, Mário Ometák, Július Gombala (všetci Ružiná), Stanislav Danko, Lukáš Hruška, Róbert Kovaľ (všetci Michalovce), Miroslav Sedlák, Juraj Kuba, Peter Vaško, Balázs Borbély, Lukáš Pelegríni, Andrej Špánik (všetci Šamorín), Ján Zvara, Vladimír Balát, Peter Hoferica, Milomir Sivčevič, Peter Katona (všetci Rimavská Sobota) - 1 gól

Vlastné góly: Lukáš Mravec (Rimavská Sobota), Lukáš Zápotoka (Bardejov), Ján Štajer (Ružiná), Milan Mujkoš, Michal Jakubjak (obaja Šaľa) , Vladimír Pončák (Šamorín), Ivan Múdry (Dubnica)

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk