ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Jozef Adámik posilní obranu Trnavy
zdroj:

Jozef Adámik posilní obranu Trnavy

"Je pre mňa česť hrať v Trnave, Spartak je veľká značka. O fanúšikoch sa ani nemusíme baviť," hovorí čerstvý spartakovec Jozef Adámik

Len v utorok podpísal corgoňligový klub Spartak Trnava zmluvu s trénerom Jurajom Jarábkom. Už v stredu ulovil do svojich radov ďalšiu rybu, 28-ročného stopéra Jozefa Adámika.

Rodák z Komárna naposledy pôsobil v Dukle Banská Bystrica, predtým v Tatrane Prešov, Dubnici a Baníku Ostrava. So Spartakom podpísal jednoročný kontrakt s {+r57987}následnou opciou. "Jozefa poznám už niekoľko rokov, trénoval som ho ešte aj v slovenskej reprezentácii do devätnásť rokov. Je to jeden z najlepších stopérov v lige. Práve na tomto mieste nás tlačí topánka. Navyše nám pasuje aj charakterovo a takéto typy do kabíny potrebujeme," povedal k príchodu tréner Spartaka Juraj Jarábek.

Adámik prichádza do Trnavy ako voľný hráč. "Iba pred pár dňami ma oslovil tréner Jarábek, ponuka bola konkrétna, a tak som sa príliš dlho nerozhodoval. Je pre mňa česť hrať v Trnave, Spartak je veľká značka. O fanúšikoch sa ani nemusíme baviť. Môj prestup vnímam ako krok dopredu, vidím, že v Trnave sa začína budovať niečo nové. Verím, že obe strany budú spokojné," hovorí čerstvý spartakovec Jozef Adámik.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk