ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Novým trénerom ViOnu Zlaté Moravce Branislav Mráz
zdroj:

Novým trénerom ViOnu Zlaté Moravce Branislav Mráz

"Budem sa snažiť využiť šancu, aby sme boli úspešní a ešte viac skvalitnili značku ViOn. Verím, že nadviažem na dobrú prácu dua Jarábek - Ivanka," uviedol Branislav Mráz

Novým trénerom corgoňligového klubu FC ViOn Zlaté Moravce sa stal Branislav Mráz, ktorý naposledy pôsobil vo funkcii kouča druholigového klubu MŠK Rimavská Sobota. Na poste šéfa realizačného tímu Zlatomoravčanov bude nasledovníkom Juraja Jarábka, ktorého angažoval FC Spartak Trnava. B. Mráz podpísal zmluvu s mužstvom od Žitavy na jednu sezónu s platnosťou do 30. júna 2014. Informáciu priniesla oficiálna internetová stránka.

{+r25287}"S trénerstvom som začal v Dubnici, kde som viedol prípravky. Potom som prišiel do Rimavskej Soboty. Tam sa z hráča Mráza stal hrajúci kouč a neskôr tréner prvého tímu," povedal pre www.fcvion.sk Branislav Mráz. "Budem sa snažiť využiť šancu, aby sme boli úspešní a ešte viac skvalitnili značku ViOn. Verím, že nadviažem na dobrú prácu dua Jarábek - Ivanka," doplnil čoskoro 40-ročný (nar. 13. júla 1973) nový kormidelník ôsmeho tímu Corgoň ligy 2012/2013, pre ktorého to bude prvý angažmán v najvyššej slovenskej súťaži.

Najnovšie z klubu: Zlaté Moravce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk